Novak Djokovic

Ići dole

Novak Djokovic

Počalji od Wonderfull taj 26th Mart 2008, 18:35

Posto ovaj deo foruma nije namenjen iskljucivo sportu vec i sportistima onda je obavezna jedna ovakva tema,
ipak je Nole ponos naseg naroda i buduci prvi reket sveta!
Wonderfull

Broj poruka : 423
Godina : 30
Datum upisa : 26.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Re: Novak Djokovic

Počalji od Wonderfull taj 28th Mart 2008, 23:59

Skirana sam omg
Novak izgubio sa 6:7 (1:7), 6:3, 4:6 od 122 tenisera sveta,južnoafrikanca Kevina Andersona.
Ovo sigurno niko nije ocekivao

Koliko sam obavestena Novak sad pravi pauzu do kraja aprila kada pocinje masters u Monte Karlu!

histerija
Wonderfull

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Majda taj 3rd April 2008, 23:36

Novaka Djokovica danas je docekalo i odusevljeno pozdravilo oko 10.000 ljudi na centralnom gradskom trgu "Sumadija", u severnom delu Kosovske Mitrovice.

"Ovo mesto mi je stvarno duboko, duboko u srcu i vracacu se ovde stalno, kad god mogu i pruzati podrsku ljudima kojima je to najpotrebnije."
"Postoje neki trenuci u zivotu kada mozak stane, a ovo je jedan od tih trenutaka, za mene i za moju porodicu i za sve ljude koji su danas dosli", rekao je Djokovic.

Najbolji srpski teniser zahvalio je svima koji su dosli na centralni gradski trg u Kosovskoj Mitrovici kako bi ga pozdravili i dodao da nije ocekivao da ce to uciniti toliko ljudi.

"Ali, to je jos jedan pokazatelj da nas ima mnogo. Jako je tesko izdvojiti vreme, zbog silnih obaveza koje imam u profesionalnom tenisu, ali drage volje sam dosao na Kosovo i Metohiju, jer znam da je ovde moj zavicaj, da je moja porodica odavde, moj otac, moj stric, tetka", rekao je Djokovic pred oko 10.000 Srba.

Djokovic je potom sa svojom porodicom, i uz jaku pratnju Kosovske policijske sluzbe, otisao na teniski teren u Zvecanu, ciji je pocasni gradjanin, i gde ce razgovarati sa mladima na tamosnjem teniskom terenu.
Obracajuci se okupljenima u Zvecanu, gde je takodje docekan sa odusevljenjem i pocastima, Djokovic je rekao da sve svoje pobede prvo poklanja svojoj porodici, a onda i Srbima sa Kosova i Metohije. On je u Kosovskoj Mitrovici i u Zvecanu delio teniske rekvizite sa svojim potpisom...

Svaka mu cast! tapse
Majda
Admin

Broj poruka : 1364
Godina : 27
Datum upisa : 30.01.2008

http://www.majda.forumandco.com

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Wonderfull taj 4th April 2008, 00:49

klanja se klanja se klanja se
Wonderfull

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Dejan taj 15th Juni 2008, 16:47

bravo nole 4:0 protiv nadala :D
Dejan

Broj poruka : 143
Godina : 28
Datum upisa : 31.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Dejan taj 29th Juni 2008, 15:44

he he slusajte ovo
kad je izgubio od safina posle safin govori "ja sam vec kupio povratnu kartu" :D
Dejan

Broj poruka : 143
Godina : 28
Datum upisa : 31.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Pop013 taj 29th Juni 2008, 15:56

Pxaxaxa znaci neverujem xD
Koji kralj....al jbg mislim da je Novak jednostavno iscrpljen od silnih utakmica,treba mu malo odmora:)
Pop013

Broj poruka : 834
Godina : 29
Datum upisa : 30.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu