Reci mi sudbinu

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Reci mi sudbinu

Počalji od Majda taj 23rd Juli 2009, 01:44

Sta ce biti 25-og jula? Sad sledeci ucesnik treba da izmisli naravno neki odgovor, kao "prorice mi sudbinu"... smeje se kezi se cvet
Majda
Admin

Broj poruka : 1364
Godina : 27
Datum upisa : 30.01.2008

http://www.majda.forumandco.com

Nazad na vrh Ići dole

Re: Reci mi sudbinu

Počalji od Vanja taj 5th Avgust 2009, 02:26

Pa, taj datum je prosao, ali recimo da si se lepo provela negde?! Hmmm, procitala sam sada da u sredu Partizan igra protiv Apoela pa sta mislite koji ce rezultat biti? kezi se

I kada ti kazem da je kraj, znas da ne mislim tako, izmedju redova pise - samo me zagrli jako! Stani mi na crtu, znam da ti jedini to mozes, nisam ti pepeo na dusi da me zaboravis i odes. Ma hajde stani mi na crtu, lako je pobeci od svega, skrivati pogled kao dete, tesko je biti tu kad treba, pa hajde stani mi na crtu i voli me do neba...
Vanja

Broj poruka : 154
Godina : 29
Datum upisa : 08.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Majda taj 5th Avgust 2009, 11:13

Jesaaaaaaam!!! ljubav Nadam se da ce biti 3:0 happy Recite mi da li ce veceras da me izujedaju komarci? cekic
Majda
Admin

Broj poruka : 1364
Godina : 27
Datum upisa : 30.01.2008

http://www.majda.forumandco.com

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Vanja taj 14th Avgust 2009, 19:09

E bilo je 1:0 namiguje mislim da su te izujedali?! Da li cu veceras ici "tamo"? Hmmm

I kada ti kazem da je kraj, znas da ne mislim tako, izmedju redova pise - samo me zagrli jako! Stani mi na crtu, znam da ti jedini to mozes, nisam ti pepeo na dusi da me zaboravis i odes. Ma hajde stani mi na crtu, lako je pobeci od svega, skrivati pogled kao dete, tesko je biti tu kad treba, pa hajde stani mi na crtu i voli me do neba...
Vanja

Broj poruka : 154
Godina : 29
Datum upisa : 08.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics

Dozvole ovog foruma: