Kako ste upoznali vasu ljubav...

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Kako ste upoznali vasu ljubav...

Počalji od [D][a][n][i][e][l][a] taj 26th Juni 2009, 14:42

welcome

Zanima me na koji nacin ste se upoznali sa vasim deckom/devojkom [sadasnjim, bivsim...u zavisnosti kakvo vam je trenutno ljubavno stanje naravno happy ] ?!

Puno puta sam cula da se to obicno desava slucajno, neobavezno, da li je i u vasem slucaju bilo tako?!

Sto se tice mene i mog decka... Mi smo se pre znali iz "vidjenja", neke price, i onda je on otisao na more [proslog leta se sve to izdesavalo inace], a ja sam bila kuci i smarala se...
Usla na net, a bas je i on tad bio "online", javio mi se, pocelo neko neobavezno dopisivanje, a i dobro sam znala njegovo drustvo, razmenili msn adrese... Kasnije smo se upoznali mnogo bolje... I eto... Zajedno smo vec 9. meseci...

Da mi je neko pricao da ce iz ciste dosade nastati sve ovo ne bih mu verovala. happy ljubav

Ajde drugariii.... Pisite vasa iskustva. cvet
[D][a][n][i][e][l][a]

Broj poruka : 541
Godina : 24
Datum upisa : 02.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Re: Kako ste upoznali vasu ljubav...

Počalji od Majda taj 26th Juni 2009, 14:57

Sa Milanom se znam 4 godine, isli smo zajedno u srednju, bili smo extra drugovi, sedeli smo zajedno i onda smo se na leto, pre pocetka cetvrte godine smuvali. ljubav "3 godine nam je trebalo da se upoznamo, neke stvari jedno o drugom da doznamo, ali nije bilo uzalud, ja i danas sam za njim luda, ponosna na nasu ljubav!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" Embarrassed
Juce nam je bilo 11 meseca, nikada nismo raskidali, obozavamo se, isto kao na pocetku, i jos vise naravno, volim ga najvise, sto bi on i ja rekli, najvise na svim prasecim svetovima, na Marsu i u svim vasionama smeje se da vam ne objasnjavam sada kako i zbog cega je nastala ta nasa recenica... pozdrav
Majda
Admin

Broj poruka : 1364
Godina : 26
Datum upisa : 30.01.2008

http://www.majda.forumandco.com

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu