Nokti

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Nokti

Počalji od Nikolina89 taj 18th Septembar 2008, 21:26

Jednom nedeljno napravite kupku za nokte od maslinovog ulja, zagrejte ulje u manjoj posudici sklonite sa vatre i drzite nokte desetak minuta, nemojte ih odmah oprati vodom i sapunom vec ih ispolirajte mekanom krpom. Velicina, oblik i cvrstoca nokta je genetski odredjena, ali na njihov izgled imaju uticaja spoljasnji faktori kao i to da nokat nekada pokazuje i unutrasnje bolesti kao sto su plucne bolesti, malokrvnost ili nedostatak neke grupe vitamina u organizmu. Za zdrav izgled nokta potrebno je u organizam unositi namirnice bogate vitaminima iz B grupe, ako ne unosite dovoljno hrane kao sto su banane, belo meso, pasulj, grasak, zeleno povrce jednostavno kupite u apoteci vitamine B kompleksa u tabletama. cvet

E sad, da li lakirate nokte, u koju boju, da li volite french - evo jednog saveta za french manikir: umesto trakica, uzmite selotejp, isecite 10 delova razlicite duzine i zalepite ih preko noktiju, tako da otkrivaju cele vrhove (gde cete mazati beli lak), a prekrivaju ostatke noktiju. Namazite beli lak i sacekajte da se osusi. Zatim skinite selotejp. Ako se lepak sa selotejpa skinuo i ostao na noktima, uzmite stapice za usi, navlazite ih acetonom ili vodom i skinite lepak, a zatim premazite ceo nokat prozirnim lakom.
Recite neke kvalitetne lakove?!
Nikolina89

Broj poruka : 236
Godina : 27
Datum upisa : 16.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Re: Nokti

Počalji od [D][a][n][i][e][l][a] taj 14th Novembar 2008, 19:19

Ne lakiram nokte vec duze vreme. Stalno sam imala french, i pre neki dan sam ga skinula.... Nokti su mi jako osteceni, tako da to nikome ne preporucujem. Trebace meseci da mi se oporave nokti. zbunjen
P.S. Izvinite sto sam malko skrenula sa teme.
[D][a][n][i][e][l][a]

Broj poruka : 541
Godina : 24
Datum upisa : 02.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu