Rasprodaja ili zbogom pameti

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Rasprodaja ili zbogom pameti

Počalji od Majda taj 8th Septembar 2008, 23:28

5 glavnih pravila

1. Ne nasedajte nagovaranjima prodavaca! Ogledalo i vi znate dovoljno!
2. Dobro pregledajte svaku stvar. Nakon rasprodaja nema reklamacija!
3. Kupujte klasicnije stvari. Modni trendovi su vec na izdisaju!
4. Dobro razmislite sta se zaista isplati! Trebaju li vam seste vecernje cipele od antilopa, samo zato sto su upola jeftinije?
5. Uvek mislite na moguce kombinacije. Pantalone sa uzorkom leoparda uz koje nemate nista sto biste mogle da kombinujete i koje su 100 kilometara daleko od vaseg stila, jednostavno nisu dobra kupovina.

happy Da li se zalecete i kupujete sve i svasta na rasprodajama ili ipak ne? Ukoliko znate u kojim prodavnicama su trenutno rasprodaje, pisite... cvet
Majda
Admin

Broj poruka : 1364
Godina : 27
Datum upisa : 30.01.2008

http://www.majda.forumandco.com

Nazad na vrh Ići dole

Re: Rasprodaja ili zbogom pameti

Počalji od dackica9 taj 10th Septembar 2008, 21:09

hahah upravo sam kupila pantalone na pruge na rasprodaju i to 9e:)
dackica9

Broj poruka : 292
Godina : 27
Datum upisa : 07.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Vanja taj 13th Septembar 2008, 13:17

Nikada ne nasedam na nagovaranja dosadnih prodavaca da kupim neku stvar, znaci "ogledalo i ja znam dovoljno". Jednom sam se zeznula i uzela majicicu i kasnije tek provalim da nisu dobro uradjena neka slova sto su bila sa strane i bas je bezveze izgledalo, tako da je nisam ni nosila, a nisam ni mogla da je reklamiram. placko Kupujem klasicne stvari, ali kada je nesto u trendu i svidi mi se, ne mogu da odolim, iako znam da ce se ubrzo nositi nesto drugo. happy Skoro uvek razmislim i prilicno cesto se ne zeznem i kupim "seste vecernje cipele od antilopa" i nikada ne pomislim uz sta bih mogla nositi neku stvar, kupim je, pa posle razmisljam... Nije mi se desilo, jos uvek, da kupim neki komad garderobe koji je "100 kilometara daleko od mog stila"...
Vanja

Broj poruka : 154
Godina : 29
Datum upisa : 08.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu